Witam na moim blogu remontowym, który jest poświęcony ogólnie rzecz biorąc remontom. Postanowiłam się skupić na farbach ściennych, ponieważ jest to bardzo ważny element i najczęściej wybierany materiał do kładzenia na ścianę. Mam nadzieję, że znajdę tutaj stałych czytelników i interlokutorów, którzy z chęcią będą ze mną rozmawiać na tematy związane z remontowaniem poszczególnych pomieszczeń, o typach farb i o swojej opinii, która jest dla mnie naprawdę bardzo ważna.

Postanowiłam założyć ten blog, bo wydaje mi się, że panuje zapotrzebowanie na taką tematykę. Jest wiele sklepów, w których można dobrać dowolne kolory farb i dowolne typy, ale już bardzo mało oferuje odpowiedni ich dobór, który czasem jest dość trudny. Wybór dobrej farby zależy od wielu czynników, nie można kupować po prostu, w ciemno, żadnej farby, ponieważ może się to dobrze nie skończyć.

Znajdziesz na tym blogu zarówno opisy poszczególnych typów farb, jak i konkretne aranżacje w odpowiedniej kolorystyce do wykorzystania podczas remontu w swoim mieszkaniu. Myślę, że mogę się również pokusić o różnego rodzaju case studies. Zobaczysz tu więc zdjęcia poszczególnych wnętrz i omówienie ich. Sam zdecydujesz, czy chcesz, aby tak właśnie wyglądały Twoje ściany. Będę tu pokazywać zarówno idealne rozwiązania, jak i te kompletnie nietrafione.

Będę też przedstawiać oferty różnych firm oferujących sprzedaż farb ściennych, bo spotkałam się z tym, że często ma się problem z tym, jakie miejsce wybrać. Nie dziwi mnie to. Poszczególne sklepy lub wielkie markety budowlane, sprzedają czasem farby i inne materiały budowlane niskiej jakości. Tu znajdziesz te miejsca, które są, moim zdaniem, godne polecenia, pod tym kątem.

Witam na moim blogu o farbach
Tagi:    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *